| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Encl. with multi meter vertical |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Pakkimistase 1 | 8711426421196 |
| Laius | 280 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Hingedega kate | Yes |
| Sisseehitussügavus | 165 mm |
| Paigaldussiiniga | Yes |