| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EMPTY PILLAR SMART-C FIRE IP56 |
| Bränd | Scame |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000261 |
| Kaitseaste (IP) | IP56 |
| Pakkimistase 1 | 8001636280752 |
| Laius | 1.4 mm |
| Kõrgus | 580 mm |
| Sügavus | 450 mm |