| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Emergency shutdown control device - 2 NO/NC - 5 A - 24 V= - RAL 9003 |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Intruder Alarm Systems
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001765 |
| Laius | 90 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Sõnumi liik | Muul viisil |
| Raadiosüsteem | No |
| Klaaskettaga | No |
| Paberkattega | Yes |
| VdS accepted | No |
| Pakkimistase 1 | 3414970520579 |
| Pakkimistase 2 | 3414970520586 |
| Pakkimistase 3 | 3414970606983 |