| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EMERGENCY PACK 70 W HST-DE |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002678 |
| Kaitseklass | I |
| Laius | 320 mm |
| Kõrgus | 634 mm |
| Võimsus | 80 W |
| Pikkus | 252 mm |
| Lamp | Lahenduslambid |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Nimitalitlusaeg | 1-1.5 h |
| Pakkimistase 1 | 4250217415449 |