| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Emergency lighting units |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 6000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 12.8 V |
| Mudel | Liitium-ioonaku |
| Mahtuvus | 6 mAh |
| Pakkimistase 1 | 9006210761367, 9006210761367 |
| Laius | 50 mm |
| Mass/kaal | 220 g |
| Pikkus | 126 mm |
| Akupatarei | No |
| Elementide arv | 4 |