| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Emergency lighting units |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 6 V |
| Mudel | Nikkel-kaadmium |
| Mahtuvus | 4.5 mAh |
| Pakkimistase 1 | 9006210400228, 9006210400228 |
| Laius | 37 mm |
| Mass/kaal | 640 g |
| Akupatarei | No |
| Elementide arv | 5 |