EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM image 1
EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480152009
MPN: NSYCAP125LE
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Ventilatsiooni tarvikud
Päritoluriik* ES
Harmoneeritud süsteemi kood 8414 9000 00
ETIM EC000331
Paigaldusviis Kruviühendus
Laius 180 mm
Kõrgus 240 mm
Kapi paigalduslaius 125 mm
Kapi sisseehitamise sügavus 800 mm
Ventilaatorite suurim arv 1
Läbimõõt 0 mm