| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ellis 100 | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 719667 |
| Laius | 48 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1030 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 21 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1800 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581417083 |
| Pakkimistase 2 | 5701581416994 |
| Kere värvus | Valge |