| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ELECTRICAL OUTLETS-USA GREY |
| Bränd | FINDER |
| Kategooriad |
DIN Rail Socket Outlets
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 15 A |
| Tunnuspinge | 125 V |
| Lastekaitsega | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 8012823458939 |
| Pakkimistase 2 | 8012823458922 |
| Mudel | Ameerika riiklik standard |
| Hingedega kate | No |
| Sisseehitussügavus | 61 mm |
| Pistikupesade arv | 1 |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Signaallambiga | Yes |
| Aktiivklemmide arv (ümarad) | 0 |
| Aktiivklemmide arv (lapikud) | 0 |
| Ümar kaitsemaandusklemm | No |