| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Elbow 90° for drainage pipe KOPODREN diameter 125 mm. |
| Bränd | KOPOS |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3917 4000 00 |
| ETIM | EC001493 |
| Värvus | Must |
| Materjal | PE |
| Materjal | Plast |
| Pind on poleeritud | No |
| Pakkimistase 1 | 8595057622883 |
| Mudel | Jäik |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kuju | Välis- ja sisekülg tavaline |
| Siseläbimõõt | 125 mm |
| Siseraadius | 0 mm |
| Kaare nurk | 90 ° |