| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EK 600-02/10 Electronic-Key |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Video Surveillance
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8523 5200 00 |
| ETIM | EC001770 |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Etherneti võimsus | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 4056138014200 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Must |
| Laius | 57 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Kõrgus | 25.2 mm |
| Sügavus | 9.5 mm |
| Materjal | Plast |
| Talitlustemperatuur | -20-55 °C |
| Võrguühendus | Yes |
| Lugemisviis | Andmekandja |
| Suurim isikute arv | 500 |
| Suurim uste arv | 99 |
| PC-ühendus | Yes |
| Eraldiseisev | Yes |
| Liidese tüüp | Puudub |
| Signaliseerimine | Muul viisil |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Electronic-Key sleutel in verbinding met de Electronic-Key leesmodule ELM 600-… (Verpakkingseenheid 10 stuks.)