| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EINDPL. WGX-ESV165VX52 R9010/60 LINKS |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Laius | 52 mm |
| Mudel | Asümmeetriline |
| Sügavus | 165 mm |
| Sobib .. | Vasak |
| Paksus | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Kinnitusviis | Kinitusse surutav |
| Liitekoha kate | No |
| Pakkimistase 1 | 7315880081647 |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 9010 |
| Pinnatöötlus | Kaetud |
| Kaitsekile | No |