| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Eik | Floor lamp | Grey |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Kõrgus/sügavus | 1440 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581409989 |
| Pakkimistase 2 | 5701581409897 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Hall |