| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EI605TYC Detect. fumee domest 10 ans Int |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Helitugevus | 85 dB(A) |
| Pikkus | 115 mm |
| Primaartoiteallikas | Võrgutoitega |
| Reageerimistemperatuur | 45 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191352028 |
| Talitluspõhimõte | Optiline |
| Kaabliga võrku ühendatav | Yes |
| Patarei on lisatud | Liitium |
| Suurim võrguühenduste arv | 12 |
| Testimis-/pausinupu liik | Kombinatsioon |