| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ei603TYC Lithium Domestic Heat Detector |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 120 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Pikkus | 120 mm |
| Primaartoiteallikas | Patarei/aku |
| Reageerimistemperatuur | 58 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191353018 |
| Talitluspõhimõte | Termiline maksimaaltemperatuuri andur |
| Kaabliga võrku ühendatav | Yes |
| Patarei on lisatud | Liitium |
| Suurim võrguühenduste arv | 14 |
| Testimis-/pausinupu liik | Testnupp |