| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EI262 CO Detector 230V lithium battery RF |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 42 mm |
| Kõrgus | 126 mm |
| Pikkus | 150 mm |
| Reageerimistemperatuur | 40 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191351175 |
| Toitepinge liik | AC |
| Talitluspõhimõte | Optiline |
| Kaabliga võrku ühendatav | No |
| Patarei on lisatud | Liitium |