| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ei208W-Lithium Battery CO Detector |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 105 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Helitugevus | 84 dB(A) |
| Pikkus | 120 mm |
| Reageerimistemperatuur | 40 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191351182 |
| Toitepinge liik | AC |
| Talitluspõhimõte | Optiline |
| Kaabliga võrku ühendatav | No |
| Patarei on lisatud | Liitium |
| Testimis-/pausinupu liik | Testnupp |