| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ei200MRF-Module RF pour Ei208W et 208DW |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Roheline |
| Laius | 105 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Pikkus | 55 mm |
| Reageerimistemperatuur | 40 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191352189 |
| Kaabliga võrku ühendatav | No |
| Patarei on lisatud | Puudub |
| Suurim võrguühenduste arv | 12 |