| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EI170RF Avertisseur radio Flash/vibreur |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 33 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Pikkus | 55 mm |
| Primaartoiteallikas | Võrgutoitega |
| Reageerimistemperatuur | 40 °C |
| Pakkimistase 1 | 3660191352097 |
| Toitepinge liik | AC |
| Kaabliga võrku ühendatav | Yes |
| Patarei on lisatud | Muul viisil |
| Suurim võrguühenduste arv | 12 |
| Testimis-/pausinupu liik | Kombinatsioon |