| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EFI-4 40/0,03A, A, UT Earth Leakage Circuit Breaker |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC000003 |
| Pinge liik | Muul viisil |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-rikkevool | 30 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 10 kA |
| Löökvoolutaluvus | 3 kA |
| Sagedus | 50 Hz |
| Pakkimistase 1 | 3838895586937 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Sisseehitussügavus | 68 mm |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |