| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EF MENVIER ADD PULL STATION SINGLE |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 83 mm |
| Kõrgus | 121 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Materjal | Metall |
| Sõnumi liik | Tuletõrje alarm (punane) |
| Raadiosüsteem | No |
| Klaaskettaga | No |
| Paberkattega | No |
| Pakkimistase 1 | 5021621251652 |