| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Edge 100 | Wall | Black |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 100 mm |
| Kere värvus | Must |
| Kõrgus/sügavus | 200 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 5 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581248380 |
| Pakkimistase 2 | 5701581248397 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere materjal | Muul viisil |