| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Interior Fitting System ED139P4 88×16×34.5MM |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4011617626046 |
| Pakkimistase 2 | 4011617626046 |
| Laius | 16 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Sügavus | 34.5 mm |
Cover bracket, 88 mm high, for mounting (inserting, turning) on EDF and WR profile rails, as well as for latching a partition wall on; to be used when installing devices at greater depths or with busbar systems; packaging unit — 4 pieces.