| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ECOLAB REFLECTOR 40 X 18 |
| Bränd | Telemecanique |
| Kategooriad |
Photoelectric Sensors
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Laius | 18 mm |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Kuju | Nelinurkne |
| Kinnitusavade arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3389119608688 |
| Isekleepuv paigaldus | No |
| Koos tikkpoldiga | No |