| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ecofit LEDtube 600mm 8W 840 T8 I |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 602.5 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Valgusvoog | 800 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 240 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718699697044 |