| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp Philips EcoClassic 42W E27 R80 25D 1CT/10 SRP |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | E27 |
| Kogupikkus | 112 mm |
| Läbimõõt | 81 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 42 W |
| Pakkimistase 1 | 8727900835304 |