| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Eco Halo E27 Reflector R95x132 230V-240V 105W 2Khrs Frosted 90° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Kõrgepinge halogeen-reflektorlambid
E27 pirnid E27 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoo nurk | 90 ° |
| Kogupikkus | 132 mm |
| Läbimõõt | 95 mm |
| Lambi pinge | 230-240 V |
| Lambi võimsus | 105 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739049413 |
| Pakkimistase 2 | 8718739049417 |