| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Eco Halo E14 Reflector R50x85 230-240V 28W 2Khrs Clear 30° |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Kõrgepinge halogeen-reflektorlambid
E14 pirnid E14 Halogeenlambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000266 |
| Lambipesa | E14 |
| Kogupikkus | 85 mm |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 28 W |
| Pakkimistase 1 | 8718309823139 |
| Pakkimistase 2 | 8718309823136 |
| Pakkimistase 3 | 8718309823133 |