| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EBMS1253 Eaton Memshield 3 MCB Distribution Board other accessory |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 2090 00 |
| ETIM | EC001545 |
| Pinge liik | AC |
| Lülitusfunktsioon | Muul viisil |
| Tunnusvool | 125 A |
| Tunnuspinge | 415 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakkimistase 1 | 5019586158352 |
| Signaallambiga | No |
| Sisseehitussügavus | 69.5 mm |
| Lambi maksimaalne võimsus | 0 W |
| Lamp | Muul viisil |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 2 kA |
| Tunnuslülitusvõime | 10 kA |
| Laius mooduli arvudes | 3 |
| Jälg/tähistus | Sümbol "nooled" |
| Kupli värvus | Muul viisil |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Vähim tunnuspinge | 240 V |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 3 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 3 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 0 |
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | No |