| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EBM22H Eaton Memshield 3 MCB Distribution Board LV systems Final Distribution Boards |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kere materjal | Teras |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Katte kuju | Suletud |
| Signal passing door | No |
| Pakkimistase 1 | 5019586158512 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 440 mm |
| Kõrgus | 817 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| RAL-number | 7004 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 130 mm |
| Ridade arv | 2 |
| Kõrgus | 817 mm |
| Katte liik | Uks |
| Laius | 440 mm |
| EMC-variant | No |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Sisemine sügavus | 100 mm |
| DIN-liist | No |
| Laius mooduli arvudes | 9 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |
| Earthing terminal block | No |
| Neutral terminal block | No |