| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EBE - EnOcean 868MHz - PWM 24V valve driver |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001586 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Väljundite arv | 1 |
| Suurim väljundvool | 3 A |
| Siinisüsteem KNX | No |
| Raadiosageduslik siinisüsteem | Yes |
| Muud siinisüsteemid | Muul viisil |
| Parandusmuutuja consistent | No |
| Lülituse korrektsioon Correcting variable switching | Yes |
| Kaitseklapifunktsioon Valve protection function | Yes |
| Käsitsi aktiveerimine | No |
| Pakkimistase 1 | 7332552010675 |
| Pakkimistase 2 | 3606480687929 |
| Suurim lülitusvool (aktiivkoormus) | 0 A |
| Siinisüsteem Powernet | No |
| Siiniühendusega | Yes |
| Digitaalsisendite arv | 0 |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Siinisüsteem LON | No |
| Lülituspinge | 24 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Siinisüsteem KNX radio | No |
| Raadiosageduslik, kahesuunaline | No |
| Eemaldatav siini moodul | No |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |