| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EBE - EnOcean 868MHz - Puck Blind control 2gang module to install in wallbox |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001330 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Siinisüsteem KNX | No |
| Siinisüsteem Powernet | No |
| Ribikardina väljundite suurim arv | 1 |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Muud siinisüsteemid | Muul viisil |
| Lokaaljuhtimine/käsijuhtimine | No |
| Lülitusfunktsiooniga | No |
| LED näidikuga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 7332552010651 |
| Pakkimistase 2 | 3606480687905 |
| Voolu liik | AC |
| Sisendite arv | 32 |
| Raadiosageduslik siinisüsteem | Yes |
| Suurim lülitusvõimsus | 600 W |
| Siiniühendusega | Yes |
| Lülitusvool (aktiivkoormus) | 0 A |
| Siinisüsteem LON | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Siinisüsteem KNX radio | No |
| Raadiosageduslik, kahesuunaline | No |
| Eemaldatav siini moodul | No |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 33 mm |