| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EBC-E-0x40-EMPTY-BB-400A-M8 |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Lisatarviku liik | Patarei/aku |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Pakkimistase 1 | 6430028229284 |
| Laius | 1125 mm |
| Kõrgus | 1890 mm |
| Sügavus | 804 mm |