| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EAZK96 GR1 BASF LG.-NR. 8330 281 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Must |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 4250959912909 |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 61 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Läbipaistva kattega | No |
| Koos kattega | Yes |
| Ühendusklambreid | 16 |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 690 V |
| Pikkus | 81 mm |
| Suletav | No |
| Sissendi tüüp | Muul viisil |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Talitlustemperatuur | -20-40 °C |
| Sisendite arv | 4 |
| Plahvatuskindel variant | Yes |
| Löögikindlus | IK08 |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 2.5 mm² |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Kapi ümbrise paksus | 3 mm |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |