| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Eaton Easy Battery+ product Q, Distributed services (Physical format), Complete battrery tray |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4911 1010 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Pakkimistase 1 | 3553340686597 |
| Laius | 150 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Sügavus | 220 mm |