| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Eaton Easy Battery+ product F, Distributed services (Physical format), Complete battrery tray |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Pakkimistase 1 | 3553340686481 |
| Laius | 150 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Sügavus | 210 mm |