| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Easy UPS 3S Cold Start Kit |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Päritoluriik* | PH |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 0731304340713 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |