| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Earth spike for BACCO 70/90, galvanised steel, length 50cm |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Maandusvarras |
| Pikkus | 500 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163130448 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |