| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Earth braids section 25mm², length 200mm, eyelet hole 6,4mm. Packaging unit: 10. |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002623 |
| Mudel | Massijuhe |
| Pakkimistase 1 | 3606480064067 |
| Pakkimistase 2 | 3606480064064 |
| Laius | 27 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 1 mm |