| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EAM7 Eaton Memshield 3 MCB Distribution Board small distribution board |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kere materjal | Teras |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Katte kuju | Suletud |
| Signal passing door | No |
| Pakkimistase 1 | 5019586158031 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 292 mm |
| Kõrgus | 254 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| RAL-number | 7004 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 130 mm |
| Ridade arv | 1 |
| Kõrgus | 254 mm |
| Katte liik | Uks |
| Laius | 292 mm |
| EMC-variant | Yes |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Sisemine sügavus | 95 mm |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 9 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |
| Earthing terminal block | Yes |
| Neutral terminal block | Yes |