E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 image 1
E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 image 2
E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 thumbnail 1
E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 thumbnail 2
Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081643103
MPN: 166830
Toote seisukord Uus
Tootja nimi E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12
Pinge liik DC
Suurim väljundvool 100 mA
Lamp UV LED
Lülitussagedus 445 Hz
Elektriühenduse liik Liitmik M12
Lülitusväljundi liik PNP
Lüliti liik Programmeeritav/konfigureeritav
Tühijooksuvool 0 mA
Valguse liik Valge valgus
Valguspunkt 0 mm²
Nimitalitluskaugus 20 mm
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081643103
Muud tehnilised andmed
Kere materjal Plast
Ümbrustemperatuur -10-55 °C
Aja funktsiooniga No
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 1
Kaitseaste (IP) IP67
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
AWG-number 0
Anduri laius 0 mm
Anduri läbimõõt 18 mm
Anduri kõrgus 0 mm
Anduri pikkus 81.5 mm