E76-CNT010N-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, NPN, M12 image 1
E76-CNT010N-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, NPN, M12 image 2
E76-CNT010N-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, NPN, M12 thumbnail 1
E76-CNT010N-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, NPN, M12 thumbnail 2
Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, NPN, M12
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081643059
MPN: 166929
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi E76-CNT010N-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, NPN, M12
Bränd EATON
Kategooriad Värviandurid
Päritoluriik* IT
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001822
Pinge liik DC
Suurim väljundvool 100 mA
Lamp Muul viisil
Lülitussagedus 2700 Hz
Elektriühenduse liik Pistikühendus
Lülitusväljundi liik NPN
Lüliti liik Programmeeritav/konfigureeritav
Tühijooksuvool 0 mA
Valguse liik Valge valgus
Valguspunkt 0 mm²
Nimitalitluskaugus 10 mm
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081643059
Muud tehnilised andmed
Kere materjal Plast
Ümbrustemperatuur -10-55 °C
Aja funktsiooniga No
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 0
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kustutusfunktsiooniga No
Talitlusagendi ohutusklass Ohutusklass 2
Seadistusmenetlus Muul viisil
Vastuvõtuspektri sagedusriba liik Muul viisil
Kere konstruktsioon Silinder, kruvi-keere
Laseri kaitseklass Muul viisil
Kiudoptilise ühendusega No
Vahetatavate läätsedega No
Optilise pinna materjal Plast
Kaabli mantli materjal Muul viisil
Optilise kiudsüdamiku materjal Muul viisil
Kaitseaste (IP) IP67
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
AWG-number 0
Anduri laius 0 mm
Anduri läbimõõt 18 mm
Anduri kõrgus 0 mm
Anduri pikkus 81.5 mm
Kaitseaste (NEMA) 4X
Kirjeldus
IntelliView Serie, product features: optical sensor, no entry, ideal for the detection of different colors or contrasts, 10mm sensing range, light and dark switching, easy commissioning