| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E62C Eaton Systeem 55 cable grommet |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000879 |
| Mudel | Muul viisil |
| Kogupikkus | 197 mm |
| Kaablisisend | Ümmargune |
| Tõmbetõkisega | No |
| Meeterkeere (M..) | 0 |
| Põlve mudel | No |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 17-25 mm |
| Puuriava läbimõõt | 41 mm |
| Sobib seina paksusele | 3-5 mm |
| Keerme mõõt PG | 29 |
| Isekahanev | No |
| Kaablite arv | 1 |
| Kaablimuhvi panus | No |
| Pakkimistase 1 | 8711426791138 |
| Pakkimistase 2 | 9010238239111 |
| Värvus | Must |
| Veekindel | No |
| Halogeenivaba | Yes |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Talitlustemperatuur | -5-40 °C |
| Materjal | Kummi |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Gaasitihe | No |
| Tulekindel | No |