E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable image 1
E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable image 2
E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable thumbnail 1
E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable thumbnail 2
Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081329045
MPN: 136111
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable
Bränd EATON
Kategooriad Lähedusandurid
Päritoluriik* MX
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC002714
Pinge liik AC
Lülituskaugus 8 mm
Elektriühenduse liik Kaabel
Lülitusväljundi liik 2 juhet
Lüliti liik Normaalselt avatud kontakt (NO)
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 20-250 V
Kere konstruktsioon Silinder, kruvi-keere
Anduri mehaanilised paigaldusolud Mittetasane pind
Toitepinge 20-250 V
Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 Puudub
Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 Puudub
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081329045
Muud tehnilised andmed
Võimalik on kaskaadlülitus No
Kere materjal Metall
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Kere pinnakate Muul viisil
Lülitussagedus 20 Hz
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 1
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 0
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Puudub
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 20-250 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 0 mA
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Käivitamise tüüp Metallist Target
Liidese tüüp Puudub
Anduri laius 0 mm
Survekindel No
Anduri läbimõõt 18 mm
Anduri kõrgus 0 mm
Anduri pikkus 64 mm
Kaitseaste (NEMA) 4X, 6, 13
Videos
Kirjeldus
Proximity switch, Inductive Sensors, Product range: E57 Premium+ Short-Series, Connection: 2-wire, Design (outer dimensions): M18 x 1 mm, Rated operational voltage: Ue= 40 - 250 V AC, Rated switching distance: Sn= 8 mm, Type of mounting: Non-flush, 2 m connection cable, Contacts N/O = Normally open: 1 N/O, Material: Stainless steel, Degree of Protection: IP67, Standards: IEC/EN 60947-5-2