E57-18LE20-CD Proximity switch, E57 Premium+ Series, 1 N/O, 3-wire, 6 - 48 V DC, M18 x 1 mm, Sn= 20 mm, Semi-shielded, NPN, Stainless steel, Plug-in connection M12 image 1
E57-18LE20-CD Proximity switch, E57 Premium+ Series, 1 N/O, 3-wire, 6 - 48 V DC, M18 x 1 mm, Sn= 20 mm, Semi-shielded, NPN, Stainless steel, Plug-in connection M12 image 2
E57-18LE20-CD Proximity switch, E57 Premium+ Series, 1 N/O, 3-wire, 6 - 48 V DC, M18 x 1 mm, Sn= 20 mm, Semi-shielded, NPN, Stainless steel, Plug-in connection M12 thumbnail 1
E57-18LE20-CD Proximity switch, E57 Premium+ Series, 1 N/O, 3-wire, 6 - 48 V DC, M18 x 1 mm, Sn= 20 mm, Semi-shielded, NPN, Stainless steel, Plug-in connection M12 thumbnail 2
Proximity switch, E57 Premium+ Series, 1 N/O, 3-wire, 6 - 48 V DC, M18 x 1 mm, Sn= 20 mm, Semi-shielded, NPN, Stainless steel, Plug-in connection M12
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4015081327492
MPN: 135956
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi E57-18LE20-CD Proximity switch, E57 Premium+ Series, 1 N/O, 3-wire, 6 - 48 V DC, M18 x 1 mm, Sn= 20 mm, Semi-shielded, NPN, Stainless steel, Plug-in connection M12
Bränd EATON
Kategooriad Lähedusandurid
Päritoluriik* MX
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC002714
Pinge liik DC
Lülituskaugus 20 mm
Elektriühenduse liik Liitmik M12
Lülitusväljundi liik NPN
Lüliti liik Normaalselt avatud kontakt (NO)
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Kere konstruktsioon Silinder, kruvi-keere
Anduri mehaanilised paigaldusolud Mittetasane pind
Toitepinge 6-48 V
Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 Puudub
Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 Puudub
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081327492
Muud tehnilised andmed
Võimalik on kaskaadlülitus No
Kere materjal Metall
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Kere pinnakate Muul viisil
Lülitussagedus 500 Hz
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 1
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 0
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Puudub
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 6-48 V
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 0 mA
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Käivitamise tüüp Metallist Target
Liidese tüüp Puudub
Anduri laius 0 mm
Survekindel No
Anduri läbimõõt 18 mm
Anduri kõrgus 0 mm
Anduri pikkus 86.1 mm
Kaitseaste (NEMA) 4X, 6, 13
Videos
Kirjeldus
Proximity switch, Inductive Sensors, Product range: E57 Premium+ Series, Connection: 3-wire, Design (outer dimensions): M18 x 1 mm, Rated operational voltage: Ue= 6 - 48 V DC, Rated switching distance: Sn= 20 mm, Type of mounting: Semi-shielded, Switching type: NPN, Plug-in connection M12 x 1, Contacts N/O = Normally open: 1 N/O, Material: Stainless steel, Degree of Protection: IP67, Standards: IEC/EN 60947-5-2