E290-16-10/24 Electromechanical latching relay image 1
E290-16-10/24 Electromechanical latching relay image 2
MD99 image 3
E290-16-10/24 Electromechanical latching relay image 4
E290-16-10/24 Electromechanical latching relay thumbnail 1
E290-16-10/24 Electromechanical latching relay thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
E290-16-10/24 Electromechanical latching relay thumbnail 4
E290 impulsswitch 1no+1nf, 16A, 48vac/ 24vdc
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7612270939572
MPN: 2TAZ312000R2041
Pakend: 10
Karp: 5
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi E290-16-10/24 Electromechanical latching relay
Bränd ABB
Kategooriad Pulssreleed (latching)
ETIM EC000188
Paigaldusviis DIN liist
Funktsioon Elektrooniline, tsentraliseeritud juhtimisele
Juhtpinge 1 24 V
Juhtpinge 1 liik AC
Toitepinge liik AC
Toitepinge 250 V
Tunnuslülitusvool 16 A
Normaalselt avatud kontaktide arv 1
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7612270939572
Pakkimistase 2 7612270939572, 7612270939572
Muud tehnilised andmed
Sisseehitussügavus 68 mm
Laius mooduli arvudes 1
Juhtpinge 2 12 V
Juhtpinge 2 liik DC
Juhtpinge 1 sagedus 50 Hz
Juhtpinge 2 sagedus 0 Hz
Käsitööriist Yes
Suurim lülitusvool (cos phi = 0.6) 16 A
Suurim hõõglampide koormus 3000 W
Suurim luminofoorlampide koormus 3000 VA
Suurim luminofoorlampide koormus (kaks ahelat) 2500 VA
Suurim luminofoorlampide koormus (rööpkompensatsiooniga) 2500 VA
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Ümberlülituskontaktide arv 0
Allalaadimised
Kirjeldus
Latching relays are electromagnetically operated devices. The E290 range from ABB can be used to realise a simple, energy saving and efficient lighting control system. These devices are mainly used in private houses, factory premises and commercial and public buildings as well as in industrial plants. As a rule, latching relays controlled by means of impulse buttons are installed where it is necessary for lighting to be operated from at least three different places. Each time a command is initiated (by means of an impulse button), an electrical pulse is applied to the coil of the latching relay. The coil in the device is briefly energised and activated. That short pulse to the coil leads to the mechanical latch of the internal main contacts. The internal switching mechanism enables us to achieve a safe and reliable interlock (in the same way as a ballpoint pen). Each pulse that is sent to the magnetic coil system switches the device to its previous position where it is held mechanically until the next control pulse is received. The devices are designed for rated currents 16 and 32A. Through the combinable accessories the main modules can be used in nearly all market applications.