| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 Reflector R63x105 220V 60W 30° CC-2D 1Khrs Frosted |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
E27 pirnid
E27 hõõglambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000102 |
| Lambipesa | E27 |
| Kogupikkus | 63 mm |
| Läbimõõt | 105 mm |
| Lambi pinge | 220 V |
| Lambi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 8718309827878 |
| Pakkimistase 2 | 8718309827875 |
| Pakkimistase 3 | 8718309827872 |