| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Light Bulb Clear E27 | R63 | 2700 Kelvin | 207 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1063366 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.3 W |
| Valgusvoog | 207 lm |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 6923933820061 |
| Pakkimistase 2 | 5400848002450 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |