| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 Globe Ring Mirror G125x172 230V 40W C-5A RC 1.5Khrs Clear |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
E27 pirnid
E27 hõõglambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000054 |
| Lambipesa | E27 |
| Kogupikkus | 172 mm |
| Läbimõõt | 125 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 8718309829155 |