| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 | G45 | 2700 Kelvin | 250 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 719634 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.5 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Pakkimistase 1 | 5701581480780 |
| Pakkimistase 2 | 5701581480698 |
| Kere värvus | Valge |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |